Actualidad

Konpromisarioen ohiko eta ezohiko batzar orokorrera

2 October, 2020 | Uncategorized @eu

Honen bitartez, DONIBANE KIROL ELKARTEAren konpromisario direnei dei egiten zaie 2.020ko URRIAren 23an, Ostirala, eta Erabilera Anitzeko Gelan, 19:00etan lehenengo deialdian eta 19:30etan bigarrenean (lehenbiziko deialdian beharreko “quoruma” ez izatekotan), egingo den KONPROMISARIOEN OHIKO ETA EZOHIKO BATZAR OROKORRERA, honako aztergai hauek dituena:

GAI ORDENA

LEHENENGO PUNTUA:

  • BATZAR NAGUSIAREN ERAKETA.

BIGARREN PUNTUA:

  • AURREKO BATZARRAREN AKTAREN ONARPENA, HALA
    ERABAKITZEN BALDIN BADA.

HIRUGARREN PUNTUA:

  • 2019. URTEKO MEMORIA.

LAUGARREN PUNTUA:

  • 2019KO EKITALDIKO BALANTZEA ETA EMAITZA
    EKONOMIKOA IRAKURTZEA ETA ONARTZEA, HALA BADAGOKIO.

BOSGARREN PUNTUA:

  • 2020KO EKITALDIRAKO AURREKONTU ARRUNTA
    IRAKURTZEA ETA ONARTZEA, HALA BADAGOKIO.
  • ONARTZEA, HALA BADAGOKIO, HURRENGO ORAINAGIRIETAN BAZKIDEEN
    KUOTAK MURRIZTEKO ZUZENDARITZA BATZORDEAK PROPOSATUTAKOA, COVID19K INSTALAZIOAK IXTEAGATIK.

SEIGARREN PUNTUA:

  • IRABAZI-ASMORIK GABEKO ONURA PUBLIKOKO ELKARTEA
    OFIZIALKI LORTZEKO IZAPIDEA ONARTZEA, HALA BADAGOKIO.

ZAZPIGARREN PUNTUA:

  • KONTU-ZENTSOREAK AUKERATZEA.

ZORTZIGARREN PUNTUA:

  • HAUTESKUNDE BATZORDEA HAUTATZEA.

BEDERATZIGARREN PUNTUA:

  • GALDERAK ETA ESKAERAK.

Zuzendaritza Batzordearen izenean LEHENDAKARIA

Sin./ Miguel A. IRIGOYEN IRIARTE.

Batzarrera sartzeko, ezinbestekoa izango da bazkide txartela aurkeztea, edo bestela, NANA, pasaportea edo gidabaimena. Instalakuntza zehatza prestatu ahal izateko eta edukiera zehazteko, mesedez, eman izena adsjdkeådsj-dke.com elkartearen postan, edo deitu telefonoz bulego-ordutegian. Urriaren 20a baieztatzeko azken eguna izango da.

Egutegia

June 2024

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
27 May, 2024
28 May, 2024
29 May, 2024
30 May, 2024
31 May, 2024
1 June, 2024
2 June, 2024

Prueba las actividades de sala del 3 al 7 de junio

3 June, 2024

4 June, 2024
5 June, 2024
6 June, 2024
7 June, 2024

Cata de vinos y quesos


8 June, 2024

Campeonato Navarro de Natación Artística

9 June, 2024

10 June, 2024
11 June, 2024

Exhibición de patinaje en pista


12 June, 2024

Exhibición de Gimnasia Artística


13 June, 2024

Finales de Paleta Goma en el frontón.


14 June, 2024

15 June, 2024

Muestra final de teatro y danzas en la SUM 1.

16 June, 2024

Exhibición de Natación Sincronizada


17 June, 2024

Torneo Pasapiezas de Ajedrez


18 June, 2024

Exhibición de natación para Crossfit en la piscina olímpica


18 June, 2024

Clase de marcha Nórdica (iniciación de la técnica)


19 June, 2024

Campeonato Fitness en sala


19 June, 2024

Exhibición de patinaje en pista


19 June, 2024

Clase de marcha Nórdica (iniciación de la técnica)


20 June, 2024

Audición de música


20 June, 2024

Finales Escuela de Pelota en el frontón verde


21 June, 2024

Exhibición de Taekwondo


21 June, 2024

Clase de Sincronizada Máster


22 June, 2024

Finales de Paleta Cuero en el frontón azul


22 June, 2024

Hinchables en la piscina y ‘Cañón de Espuma’


22 June, 2024

Paella gigante


22 June, 2024

Bingo Social


22 June, 2024

Concierto de Chuchín Ibáñez y Los Charros en el Edificio de Comedores


22 June, 2024

Karaoke


22 June, 2024

23 June, 2024
24 June, 2024
25 June, 2024
26 June, 2024
27 June, 2024
28 June, 2024
29 June, 2024
30 June, 2024

Señalamientos

Categorías

Archivo

Nuestras redes